Mitybos planas

GabijaKaunas įsigijo:
Mitybos planas be sporto Prieš 1 valandą

Įsigijus bet kurį mitybos planą šiandien, taikoma 50% nuolaida!

Apie siūlomą mitybos planą

Mitybos planas sportuojantiems

Kam skirtas šis mitybos planas?


Mitybos planas skirtas visiems norintiems atsikratyti nereikalingų kilogramų ar padailinti savo kūno linijas. Šis planas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims ir yra sudaromas pagal daugiau nei 15 metų patirtį turinčio trenerio rekomendacijas.

Mūsų sudarytas mitybos planas be sporto jums padės susidraugauti su savo kūnu, geriau įsiklausyti į jo jums siunčiamus signalus bei pagerinti esamą sveikatos būklę. Sudarydami šį planą orientuojamės į skubantį žmogų, kuris neturi daug laiko maisto gamybai bei siekia greitų ir ,,plika” akimi pastebimų rezultatų. Mūsų tikslas - suteikti jums kaip įmanoma daugiau konkrečios ir veiksmingos informacijos taupant jūsų laiką ir orientuojantis į greitą, bet išliekanti rezultatą. Visi šiame plane esantys receptai yra iš 3 - 6 žingsnių, todėl jums nereikės gaminti daug laiko atimančių patiekalų. Šiame plane rasite: pusryčių, pietų, vakarienės ir užkandžių rekomendacijas.


Ar planas labai griežtas, ar vis dar galėsiu mėgautis skaniu maistu?

Mitybos planą bus nesudėtinga sekti, nes lentelėje matysite kasdienes skirtingų patiekalų rekomendacijas. O jei patiekalas nepatiko? Ne problema, kartu su mitybos programa gausite po 3 - 4 patiekalų variacijas jūsų maisto įvairovei praplėsti. Juk sveika mityba neturi būti kančia, puikiai tą suprasdami paruošėme galybę įvairiausių sveikų ir sočių receptų jūsų pasirinkimui.

Plano tikslas - skanūs, maistingi patiekalai su atitinkama kalorijų norma, kuri padės svoriui kristi greitai ir ilgam. Nemokamai prie kiekvieno plano pridedame ir įvadą, kurio tikslas yra išmokyti jus maitintis teisingai ir taip, kad buvęs svoris negrįžtų, o rezultatai stebintų jus ir toliau. Įsigiję šį mitybos planą išmoksite daugiau apie dietinę mitybą, jos naudą, galimus šalutinius poveikius. Gausite rekomenduojamų ir vengtinų produktų sąrašą, taip pat, jūsų patogumui pridėsime ir pirkinių sąrašą savaitei visiems patiekalams paruošti.

Kiek laiko turėsiu laikytis šios dietos iki kol pastebėsiu rezultatus?

Šio plano trukmė nuo savaitės iki 1 mėnesio, geriausiam rezultatui rekomenduotume rinktis mėnesio planą. Planus sudarėme taip, kad fizinis aktyvumas nebūtų esminis kriterijus metant svorį, todėl jis tinkamas ir mažą fizinį aktyvumą turintiems žmonėms.

Pirmieji rezultatai pasirodo jau per pirmąją savaitę, todėl jei norite įsitikinti programos efektyvumu – galite įsigyti savaitės planą.

30 dienų mitybos planas