Mitybos planas

GabijaKaunas įsigijo:
Mitybos planas be sporto Prieš 1 valandą

Įsigijus bet kurį mitybos planą šiandien, taikoma 50% nuolaida!

Ką sako žmonės, kurie įsigijo mūsų mitybos planą?

Klientės rezultatai

Sandra 34 m.
-12 kg

Per nėštumą priaugau nereikalingų kilogramų.. O kam nebūna 🤣 Vyras jau į mane taip pat nebežiūrėjo, nusipirkus programą sąžiningai jos laikiausi nuo pirmos dienos. Ir ką galvojat? -12 kg. per mėnesį, kažkoks kosmosas...

Klientės rezultatai

Tomas 31 m.
-9 kg

Viskas ok, gavau aisku plana. Laikiausi truputi su nuklidimais, bet svoris vistiek krito, norejau greito rezultato pries filmavima - gavau. Galetu tik daugiau astriu recepciuku prideti.

Klientės rezultatai

Jolanta 38 m.
-16 kg

Visą gyvenimą maniau, kad esu ,,stambių kaulų", pasirodo, kaltas ne sudėjimas, o neteisinga mityba. Paspaudžiau ant reklamos ir pagalvojau, o ką prarasiu nusipirkdama? Norėjau nors kartą nusimesti daugiau svorio, liux, žiūrėsim ar kris ir toliau taip.

Klientės rezultatai

Monika 25 m.
-9 kg

Jei ne rekomendacija nusifotkinti prieš / po, tikrai nebūčiau to dariusi, nes labai nemėgau savo kūno. Kelis mėnesius laikiausi to paties plano ir nuotraukose atrodau kaip kitas žmogus 😍 Dar nenumečiau labai daug, bet vizualiai kūnas atrodo žymiai geriau. Vėl galiu nebebijot dėtis labiau prigludusius rūbus.

Gabija 24 m.
-12 kg

Kaip ir dauguma susidomėjau labai cia jau per visur reklamuojamu mitybos planu. Ziurejau skeptiskai nes dietas daznai pradedavau ir mesdavau, bet vis tiek nusipirkau. Kai paskaiciau plana supratau, kad labaai paprasti receptai, nes tikrai netureciau laiko gamintis. Dabar tik pagal ji valgau jau 1 men.

Dalia 47 m.
-11 kg

Vyras nupirko gimtadienio proga, nemeluosiu, siek tiek uzpykau uz tokia dovana 😂😂 Bet nusprendziau isbandyti. Gaminuosi sau, tad ir seimai darau ta pati, visi labai patenkinti, kad mama pagaliau kazka naujo gamina. O ir vyro zandukai po truputi bliuksta 😂